Компанія «Sofia Amber» - виробник та прямий постачальник модного та стильного жіночого одягу від виробників з країн Європи, Туреччини та Китаю, розпочавши свою діяльність ще з 2015 року.

Наша команда з перших днів поставила за мету створити великий інтернет-магазин зі зручним функціоналом, широким асортиментом та вигідними умовами покупок, тому ми щодня працюємо над тим, щоб удосконалюватись та бути кращими для Вас.

У нашому роздрібному інтернет-магазині можна купити жіночий одяг таких категорій як - пляжний одяг, жіночу білизну, фітнес товари та одяг для дому. Головним нашим досягненням останніх років є те, що ми втілюємо у наші моделі жіночого одягу найновіші модні тенденції, вимоги та очікування наших постійних покупців.

Наша компанія Дабанго дуже цінує кожного нашого покупця, тому ми розробили програму лояльності до покупців. Кожному покупцеві ми пропонуємо індивідуальну систему знижок, яка залежить від:

  • типу покупця
  • кількості товарів у кошику (моментальні знижки)
  • історії покупок (дисконтні знижки).

Також ми регулярно запускаємо акційні товарні знижки, сезонні та святкові розпродажі та даруємо промокоди на знижки. Ми з великою радістю розповімо про себе та можливості, які відкриваються перед клієнтами нашого інтернет-магазину.